Монастир Воплоченого Слова (с. Крихівці, Івано-Франківська область)

6 липні 1994 року на прохання Єпископа Андрія (Сапеляка), СДБ, тодішнього Єпарха українців в Аргентині, перші священники Згромадження ВС приїхали з Аргентини в Україну, до Львова, де жили та вивчали українську мову, допомагаючи при салезіянській парафії Покрови Пресвятої Богородиці.

Вже наступного року, на запрошення Владики Софрона (Дмитерка), ЧСВВ, священики переїхали до Івано-Франківська, де почали засновувати монастирський осідок. Тут отці протягом кількох років допомагали в єпархіальній семінарії св. Йосафата, де також тимчасово проживали.

У 1988 році отці придбали свій перший дім у с. Крихівці на околиці Івано-Франківська у якому формувались перші новики. Саме монастирська каплиця цього дому з 2004 по 2011 роки слугувала для новозаснованої парафіяльної
спільноти свв. Кирила і Методія замість парафіяльного храму, який згодом побудували неподалік від монастиря.

Сьогодні це дім новіціату та осідок Протоігумена Згромадження Воплоченого Слова.