Монастир Благовіщення Пресвятої Богородиці Сестер Чину Святого Василія Великого (м. Львів, Львівська область)

Монастир Благовіщення Пресвятої Богородиці заснований 7 квітня 2002 року в одній частині будинку, який у 20-их роках минулого століття купив для сестер Василіянок митрополит Андрей Шептицький. У цьому будинку сестри мешкали до 1946 року, поки радянська влада насильно не конфіскувала приміщення, а сестер виселила. На даний час спільнота Благовіщенської обителі налічує 5 сестер.

Головною місією обителі є молитва Церковного правила та особиста молитва сестер. Окрім того, сестри працюють у Місії «Постуляційний Центр беатифікації і канонізації святих УГКЦ», у Патріаршій літургійній комісії та в бібліотеці при церкві св. Андрея Первозванного; викладають в Українському Католицькому Університеті, навчаються на вищих студіях, займаються науковою діяльністю та ручною працею, а також катехизують дітей і готують їх до Першої Сповіді й Урочистого святого Причастя.