Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Затурин, Тернопільська область)

Після проголошення незалежности України утворена греко-католицька громада вирішила збудувати в селі церкву. Зводили усім селом. Коли ж у 1992 році справа дійшла до завершення, село поділилося на греко-католиків і православних. Православна громада УПЦ КП (нині ПЦУ) не допускала греко-католиків до богослужінь у храмі, тому греко-католицька громада проводила богослужіння під хрестом.

У 1998 році громада УГКЦ вирішила збудувати свою капличку. У тому ж році розпочали її будівництво. У 2000 році завдяки допомозі емігрантів США і Канади, а також благодійній організації «Церква в потребі» будівництво завершили. Її освятив за благословення владики Бучацької єпархії Іринея Білика о. Василь Яремко.

У 2003 році в каплиці встановили і освятили іконостас, який виготовив майстер с. Голгоча Василь Мулик.

Діють припарафіяльні братства «Матері Божої Неустанної Помочі» та Вівтарна дружина.

Парохи:

• о. Володимир Крижанівський,
  • о. Василь Яремко (з грудня 1998).