Церква святих верховних апостолів Петра і Павла (с. Завадівка, Тернопільська область)

Парафію утворено у лютому 1991 року. Урочисте відкриття та освячення храму відбулося 12 липня 1996 року о. митратом Василем Семенюком. План на будівництво храму виготовлений у Спілці архітекторів УРСР проектного об'єднання «Архипроєкт» м. Івано-Франківська у квітні 1991 року. Головний проектант — С. Микуляк.

Будували храм під керівництвом Несгора Підвисоцього і Зеновія Кифора. Жертводавцями стала місцева громада та парафіяни сіл: Високе, Маркова, Коржова, Доброводи, Григорів. Велику допомогу у будівництві храму надав колгосп ім. Богдана Хмельницького (голова Д. Куриш) і Коржівський кар’єр (директор В. Бушовський). Розпис купола зробив художник Тарас Деркач. Навесні 1995 року за його проєктом виготовлено та встановлено іконостас.

На території села є капличка, фігура Матері Божої, хрести парафіяльного значення.

На парафії діють братство «Апостольство молитви», спільнота «Матері в молитві», Вівтарна дружина.

Парохи:

• о. Антон Вербовий,
  • о. Андрій Прокопів (12 листопада 2011—26 серпня 2012),
  • о. Руслан Ковальчук (з вересня 2012).