Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Оришківці, Тернопільська область)

1991 — освячено храм. Освяченя здійснив єпископ-помічник Івано-Франківської єпархії Павло Василик.
1994 — церкву розписали художники Олег Цапура та Володимир Гудз, вихідці з села.
14 жовтня 2004 — парафію візитував владика Бучацької єпархії Іриней Білик.
2005—2007 — побудовано і освячено нове проборство.
27 жовтня 2013 — відбулася візитація митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка.
29 травня 2014 — парафію відвідав єкзарх Одесько-Кримський Михаїл Бубній.

На парафії діють: браство «Апостолство молитви», Вівтарна і Марійська дружини, спільнота «Матері у молитві», Свічкове братство, недільна катехитична школа, заняття якої проводяться у старенькій церкві. Голова парафіяльної ради — Ярослав Угляр. Катехизує о. м. Григорій Полоз та катехити Любов Полоз і Олександра Петрик.

На території парафії знаходяться п'ять капличок, десять фігур і фігурок, вісім хрестів та духовний комплекс. У власності парафії є стара церква і проборство.