Церква Зіслання Святого Духа (с. Вигода, Тернопільська область)

Довгі роки вірні цього села не маючи храму, ходили на богослужіння у сусідні села — Заремба та Оришківці.

У січні 2008 року з благословення тодішнього Апостольського Адміністратора Бучацької єпархії о. Димитрія Григорака греко-католики села зареєстрували свою парафію.

Перша відправа відбулася у Квітну неділю 2009 року у збудованій тимчасовій каплиці, на якій були присутні о. декан В. Квік, о. протосинкел В. Заболотний та новопризначений адміністратор парафії о. доктор Руслан Корнят. Архітектор — Олександра Савків.

При парафії діють: братство «Апостольство молити» (керівник Катерина Татарин), спільнота «Матері в молитві» (Зоряна Барабані) та Вівтарна дружина (Сергій Грицина). Катехизацію у церкві проводить священник.