Церква Трьох Святих (м. Заліщики, Тернопільська область)

У 1995 році за ініціативи о. Никодима Гуралюка, ЧСВВ, було встановлено хрест на місці побудови майбутньої святині. Заліщицька міська рада виділила 80 соток землі для церковних потреб. Наприкінці вересня 2011 року було закладено наріжний камінь. Будівництво, розпочате спільними зусиллями о. Ярослава Шмиглика. жителів масиву та меценатів, завершили того ж року. Парафію утворено у 2011 році.

1 січня 2012 року відбулася перша Служба Божа в новозбудованому храмі. Навесні біля святині було закладено березовий гай, висаджено інші дерева, розпочато спорудження дитячого майданчика. 1 липня 2012 року відбулося освячення храму Трьох Святих, яке здійснив єпарх Бучацький владика Димитрій Григорак.

При парафії діє спільнота «Матері в молитві» (2013).

На території масиву «Сонячний» є капличка (2004). 29 листопада 2004 року капличку освятили настоятель парафії та священики із сусідніх парафій.