Церква Різдва Пресвятої Діви Марії (с. Верхівці, Тернопільська область)

Церква збудована у 1888 році. У 1930 році її відреставрували.

У 1947 —1961 роках парафія і храм належали до РПЦ. У 1961 році церкву закрила державна влада.

9 квітня 1989 року, у храмі відбулося перше богослужіння. Освятив церкву о. Пісьо. Іконостас церкви реставрував п. Косовський з м. Скалат.

З 1990 року парафія і храм знову в лоні УГКЦ.

12 липня 2005 року освячено наріжний камінь під новий храм. Освятив о. Іван Цвях із парафії м. Хоростків. Автор іконостасу — Петро Жебелюк з с. Верховець. Храм збудовано на пожертви місцевих жителів, коштами також допомагали жителі довколишніх сіл, жертводавці з-закордону — вихідці з рідного села.

При парафії діють: спільнота Матері в молитві, Вівтарна дружина, братство Апостольство молитви.

На території села є шість фігур Матері Божої, а також фігури Святої Родини, Ісуса Христа та хрести парафіяльного значення.

Парохи:

• о. Величко,
  • о. Проскурницький,
  • о. Галайцьо,
  • о. Береза,
  • о. Рута,
  • о. Михайло Мацьків (з 1996).