Церква Святого архістратига Михаїла (с. Бобулинці, Тернопільська область)

У 1830 році в селі Бобулинцях збудували храм неподалік колишнього дерев'яного, який спалили у давні часи.

До 1946 року парафія і храм належали до УГКЦ. У 1946—1989 роках храм був зачиненим (закрила більшовицько-комуністична влада), його приміщення використовували як склад для зерна. Після виходу з підпілля УГКЦ греко-католицька громада, яка повернулася в лоно УГКЦ у 1990 році, відвідувала богослужіння у церкві с. Киданова, тому що храм у Бобулинцях захопила громада РПЦвУ (т. зв. УПЦ МП), яка згодом перейшла до УАПЦ, а нині підпорядкована ПЦУ. Незважаючи на судовий дозвіл позачерговості богослужінь, зайти в храм громаді УГКЦ православні віруючі не дозволили.

З 1993 року озпочали проводити відправи біля хреста, пізніше — біля символічної могили воїнам УПА. У 1998 році громада УГКЦ розпочала будівництво нового храму — святого Архистратига Михаїла, який 21 листопада 2000 року освятив єпископ Бучацької єпархії Іриней Білик, ЧСВВ.

При парафії діють: братство «Апостольство молитви», Вівтарна дружина і біблійний гурток.

Парохи:

о. Король,
о. Зиновій Монастирський,
о. Іван Сеньків,
о. Григорій Канак,
о. Ярослав Зарубайло (з 1992).