Церква Святих Верховних Апостолів Петра і Павла (с. Констанція, Тернопільська область)

Парафія утворена у 1991 році. За ініціативи і організації Мирослава Драпака (уже покійного) у тому ж році релігійна громада вирішила будувати свій храм. На свято Петра і Павла о. Микола Подущак, парох с. Озеряни, освятив наріжний камінь. Церкву будували за пожертви парафіян села, а також парафіян с. Озеряни. Велика заслуга у спорудженні храму належить Леоніду Бажовському, тодішньому старшому брату. У першу неділю жовтня 1995 року збудований храм освятив владика Тернопільської єпархії Михаїл Сабрига. Збудовано каплички і дзвіниці.

За кошти парафіян та меценатів, вихідців з села, які проживають за кордоном, було виконано розпис церкви і виготовлено іконостас, який освятив владика Бучацької єпархії Іриней Білик.

При парафії діють: спільнота «Матері в молитві», братство «Апостольство молитви», «Престольне братство».

Біля центральної дороги села є фігура Божої Матері, встановлена за кошти Галини Бажовської. У власності парафії є проборство.

Парохи:

о. Микола Бугера (1995—2002),
о. Іван Яворський (з 2002).