Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Новошичі, Львівська область)

Коли саме у селі з’явився храм достеменно невідомо. Проте багато джерел зазначають, що 1515 року в селі вже існувала церква, у якій служив син священика, батько котрого обслуговував громаду в якомусь містечку або селі біля Новошич. Таким чином до 1791 року село обслуговували нащадки вищезгаданої священичої родини. У 1791 р. місцеві жителі закупили в Дрогобичі дерев`яний костел Пресвятої Богородиці, збудований у 1541 р., за кошти дідича Борковського. Храм був перенесений в село, де встановлений на місці давнішої дерев`яної церкви та освячено як церкву Покрови Пресвятої Богородиці. Перенесення здійснено коштом Марії Веренько. Деякі джерела датують перенесення 1800 р.

Протягом 1963-1989 р. церква стояла зачиненою.

Згодом у 90-х рр. громада вирішила збудувати новий храм. Так було освячено наріжний камінь під будівництво нового храму святих апостолів Петра і Павла.

Фігура пресвятої Богородиці з дитятком ісусом. Тут перше стояв дерев'яний храм Покрови.