Церква Різдва Пресвятої Богородиці (м. Редінґ, США)

Парафія була заснована 20 квітня 1906 року в Редінґу. До кінця 2015 року церква була в центрі міста. З 1 січня 2016 року парафія перебрала церкву, парафіяльний дім і зал римо-католицької парафії і перенеслася на нове місце. Попередньо, місце церкви є місцем церкви де українці збудували церкву і передали полякам які жили в околиці у той час, а самі збудували церкви в центрі міста де і були донедавна. Тепершню будівлю церкви потрібно було перебудувати аби адаптувати до нашої літургійної традиції.

При парафії відбуваються фестивалі, українські обіди, катехитичні класи для дітей та дорослих, роздаємо фасовану їжу для бідних і знедолених разом з римо-католицькою організацією Catholic Charities.

Розклад богослужінь

Субота в 5 годині вечора англійською; неділя в 9 (українська) та 10:45 ранку (англійська)

Храм відчинений

Кожного дня, зранку