Церква Святого Миколая (м. Радехів, Львівська область)

Перший камінь для будівництва нової церкви і хрест освятив 3 листпада 1991 року Патріарх Мирослав-Іван Любачівський. 29 серпня 2004 року Владика Михаїл Колтун освятив новозбудований храм. 7 грудня 2008 року Владика Михаїл освятив храм після завершення розпису. 1 квітня 2010 року – Великий Четвер Владика Михаїл Колтун звершив архієрейське богослужіння: Св. Літургію і Чин умивання ніг священикам. Це вже вдруге у місті Радехові. Перший раз у Великий Четвер 1999 року. На храмовий празник 19 грудня 1992 року завітав Владика Юліан Вороновський.

При церкві створені молодіжні організації: Марійська Дружина, Вівтарна Дружина, УМХ, дяківсько-катехитична школа, недільна школа. Братства: Матері Божої Неустаної Помочі, “Апостольство Молитви”, Жива Вервиця, Братство доброї смерті.

Відбуваються прощі: до Зарваниці, Гошева, Крехова, Червонограда, с. Колоденці (Івано-Франківської обл.), Почаєва, Страдча, Глинян, Підгірців, Унівської Лаври та інші.

Кожного року відбуваються на парафії реколекції, нічні чування, святі місії для народу.

При церкві св. Миколая провадились катехитичні курси з підготовки катехитів і вчителів християнської етики для шкіл Радехівського району.

У 2009-2010 навчальному році розпочалось навчання в дяківсько-катехитичній школі з благословення Преосвященнішого єпископа Сокальсько-Жовківського Михаїла Колтуна.

Розклад богослужінь

09:00 – Божественна Літургія, Панахида
П’ятниця
Субота