Парафія Мучеників Макавейських (м. Берислав, Херсонська область)

Парафія мучеників Макавейських м. Берислав була заснована у 2006 році. Першу Божественну Літургію 26 квітня цього ж року, для вірних греко-католиків відслужив о. Степан Макар. З того часу, богослужіння здійснювалися в невеликому спеціально пристосованому вагончику. 6 грудня 2015 року Екзарх Одеський, владика Михаїл (Бубній), відвідав парафію та звершив чин закладення й освячення наріжного каменя під будівництво нового храму на честь святих мучеників Макавейських. Будівництво храму провадить о. Олександр Більський. На парафії щодня служиться Божественна Літургія. Також активно і стабільно проводиться катехизація для всіх вірних громади. Рівно ж, при парафії активно діє соціальне служіння, де періодично здійснюється допомога соціально-незахищеним людям. Також з 2021 року на парафії діє благодійна кухня-їдальня «П’ять хлібів і дві риби».

Розклад богослужінь

У будні дні: