Церква Різдва Пресвятої Богородиці (с. Ражнів, Львівська обл.)

У 1947 році був заарештований греко-католицький священик Василь Лесюк. Після його арешту в церкві служили православні священики. У 1980 році церкву закрили.
У квітні 1989 року у церкві знову почали служити православні священики. Під проводом о. Царика, декана з Бродів та настоятеля церкви о. Богдана Тишкуна церква перейшла до УГКЦ, вся громада вернулась в лоно церкви наших батьків.
У 1999 році відбулось святкування 900-річчя першої згадки про село у літописах. На даний час ведеться будова нового храму.
У селі Руда-Брідська до 1940 р. була римо-католицька громада. Вірні УГКЦ відвідували храм у с. Ражнів. У середині 1980-х років була збудована невелика будівля, щоб сховатись від дощу, коли відправляли похорон. На початку 90-х років ця будівля була переобладнана під каплицю, в якій служили священики з храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Ражнів.
За період з 1900 року на парафії душпастирювали: о. Данило Роздольський, о. Лев Силінський, о. Антон Цегельський, о. Іван Мійко, о. Іван Носальський, о. Степан Клепарчук, о. Мар’ян Плешкевич, о. Іван Татаринський, о. Роман Смулка, о. Зеновій Яремко, о. Олег Тишкун , о. Іван Пігура, о. Руслан Жигіль, о. Руслан Крищук, о. Павло Юрчак. З 2007 – о. Михайло Вітт.