Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Білявці, Львівська обл.)

Храм збудований 1928 р. парафіянами УГКЦ с. Білявці, майстрами Йосифом і Володимиром Літовинськими, на кошти громади. У 1946–1961 роках храм був діючим як парафія РПЦ, а 1961 року закритий. Вірні самі провадили Богослужіння, співаючи Літургію, Вечірню, провадили інші молитви. Клопотали делегаціями у Москві та Києві про відкриття храму.
У 1991 році, напередодні храмового свята Покрови Божої Матері за участю священика Михайла Грицишина, парафіян Берлина і Бродів урочисто розпочалося Богослужіння у храмі с. Білявці. Громада прийняла рішення про почергові богослужіння у храмі. За час віднови УГКЦ виготовлено іконостас, а також оновлено покрівлю храму, триває зовнішня реставрація храму.
На парафії діє вівтарна дружина, молодь організовує прощі до Зарваниці, Крехова, Гошева, інших відпустових місць.