Церква Успення Пресвятої Богородиці (смт Славське, Львівська область)

Повна назва церкви звучить як Успіння Пресвятої Богородиці. Ця споруда була побудована місцевою громадою в 1901 році і вважається головною визначною пам`яткою і прикрасою селища. Будівля храму було зведено у відповідності з кресленнями українського архітектора Василя Нагірного. У внутрішній обробці Успенської церкви чітко проглядається вплив народної творчості. З місцем, де була зведена кам`яна церква Успіння Пресвятої Богородиці, пов`язана одна цікава легенда. Місцеві жителі кажуть, що тут двічі падав зірваний вітром хрест зі старої дерев`яної церкви, яка знаходилася на сусідній гірці. Від старої дерев`яної споруди досі збереглася дзвіниця, яку може відвідати кожен охочий. З ініціативи настоятеля Успенської церкви отця Андрія Петрішіча, недалеко від храму знаходиться пам`ятник письменнику, громадському діячу і священику Миколі Устияновича, який проживав у Славському.

Розклад богослужінь

Служба Божа в неділю на о 9:00 та 11:00