Церква Святого архістратига Михаїла (с. Шипівці, Тернопільська область)

У селі була дерев'яна церква, яку мешканці віддали до с. Садки, в якій проводять богослужіння й донині. У 1860-х роках в Шипівцях було збудовано нову муровану церкву, освячену у 1867 році. Парафія була прилучена до с. Лисівці.

У 1930 році в селі проживали 1020 греко-католиків, 800 римо-католиків та 55 юдеїв. При парафії діяли братства: «Апостольство молитви», Церковне братство та Вівтарна дружина.

У 1936 році було відремонтовано церкву та іконостас.

У 1946—1961 роках парафія і храм були підпорядковані РПЦ.

У 1961 році державна влада закрила храм, у ньому був склад. У 1989—1990 роках церкву відкрили для богослужінь, зробили ремонт. З того часу вона і парафія знову належать до УГКЦ.

У 2012—2013 роках заново відремонтували внутрішні стіни храму, виготовили новий кивот, престіл, а також здійснили великий обсяг будівельних та ремонтних робіт на проборстві.

При парафії діють: Церковне братство, братство «Апостольство молитви», спільнота «Друзі Ісуса» і Вівтарна дружина.

У власности парафії є проборство.

Парохи:

• о. Віктор Лозинський (1927),
  • о. Дроздовський,
  • о. Атаманюк,
  • о. Онуфрій Швигар,
  • о. Михайло Стефанишин,
  • о. Ігор Довганюк,
  • о. Ярослав Гопко (з 2008).