Парафія святого Івана Хрестителя (м.Коростишев, Житомирська обл.)

5 лютого 2011 року Житомирською обласною державною адміністрацією зареєстровано статут новоутвореної громади Української Греко-Католицької Церкви.

Нова парафія має за покровителя святого Івана Хрестителя. Громада налічує близько 30 чоловік, і вже кілька років йшла мова про її державну реєстрацію. 5 грудня 2010 року на загальних зборах парафіянами було прийнято статут парафії та ухвалено звернення до голови Житомирської ОДА з проханням про реєстрацію громади.

Декретом Блаженнішого Святослава (Шевчука) від 29 червня 2011 р. Б. адміністратором парафії іменований Ієрей Василь Юрків.

Для проведення богослужінь громада арендує приміщення в будинку по вул. Шевченка 14, де наразі змогла облаштувати свою каплицю.

З понеділка по П’ятницю запрошуємо усіх взяти участь у Божественній Літургії о 18:00.

У суботу служиться Літургія за померлих о 9:00, а Велика Вечірня о 18:00.

У неділю запошуємо розділити радість зустрічі з Воскреслим Христом у Божественній Літургії о 10:00.