Душпастирство при каплиці свв. Івана від Хреста та Терези з Лізьє (м. Венсенн, Франція)

Греко-католицьке душпастирство східних передмість Парижу (департаментів Сена – Сан-Дені та Валь-де-Марн) започатковане у вересні 2016. На цей час богослужіння відбуваються в неділі у каплиці свв. Івана від Хреста та Терези з Лізьє, котра належить Асоціації французьких скаутів та розташована у м. Венсенн.

Це містечко, у якому в XІV-XV ст. знаходилася одна із резиденцій французьких королів (Венсенський замок), позначене й українською присутністю: від прибуття у Францію в 1961 році першого українського греко-католицького владики і по нині тут знаходиться резиденція єпископів УГКЦ. Блаженніший Святослав 9 травня 2015 року освятив резиденцію та постановив їй іменуватися Єпархіяльним домом УГКЦ в Парижі (його адреса: 27 avenue Foch, 94300 Vincennes; тел.: +33143284239).

У ближчому часі душпастирство планує започаткувати щоденні богослужіння, на перших порах – у Єпархіяльному домі, який від перших днів прибуття туди нинішнього владики Бориса (Ґудзяка) у вересні 2012 року гостинно відчинив свої двері та приймає вірян і гостей для участі в Божественних Літургіях з особливих нагод.

Розклад богослужінь

Розклад недільних богослужінь: