Церква Покрови Пресвятої Богородиці (м. Скадовськ, Херсонська область)

Церква знаходиться під пастирською опікою отців Згромадження Воплоченого Слова. Освячена 2 жовтня 2016 року.

Наріжний камінь храму було посвячено владикою Василієм (Івасюком) екзархом Одесько-Кримським 20 квітня 2010 р. Б. Першим парохом був о. Іван Громик. На запрошення Владики Василія, отці Воплоченого Слова перейняли парафію в кінці 2010 року.

Першими місіонерами були о. Фернандо Браво і о. Василь Харкавий. Восени 2014, на запрошення пароха о. Івана Барчука, ВС, Владикою Михаїлом (Бубнієм), Екзархом Одеським та Адміністратором Кримським, було освячено золотий купол, всі інші роботи по будівництву храму були довершені парохом о. Василем Харкавим, ВС. Освяченння храму відбулося 2 жовтня 2016 року.

Розклад богослужінь

НЕДІЛІ ТА СВЯТА: 08.40 – ВЕРВИЦЯ, СПОВІДЬ
09.00 – БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ
СЕРЕДА: 18.00 - МОЛЕБЕНЬ ДО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ