Церква Воздвиження Чесного Хреста Господнього (с. Пліхів, Тернопільська область)

Парафія і храм діяли в лоні Української Греко-Католицької Церкви ще в дорадянський період. В роки панування комуністичної влади парафію і храм зняли з реєстрації, богослужінь тут не проводили. Віруючі відвідували богослужіння у селах Поморяни та Жуків, де були діючі храми РПЦ.

До 1946 року парафію обслуговували оо. Василіяни з Краснопущанського монастиря. З 1990 року єпископської візитації не було.

Чудотворних ікон, мощів святих, відпустового місця храм не має. При парафії діють: братство Матері Божої Неустанної Помочі, Вівтарна та Марійська дружини.

На парафії є хрест на честь скасування панщини і хрест на честь незалежності України. Парафія власного нерухомого майна не має.

Парохи:

о. Зіновій Бідула (з 1989).