Церква Христа Царя (с. Комарівка, Тернопільська область)

Від заснування у 1723 році село Комарівка належало до парафії с. Дибще і свого храму не мало.

У 1993 році декан Козівського деканату, тоді Зборівської єпархії, о. Дмитро Долішняк (1948-2004) зареєстрував статут новоствореної громади святого Дмитрія с. Комарівка. Опіку над нею та відповідальність за зведення нового храму о. Дмитро поклав на пароха с. Дибще о. Івана Кравця. Під головуванням останнього та після освячення місця владикою Михаїлом (Колтуном) у 1996 році, було залито фундамент спочатку на ділянці у центрі села, а потім (через невідповідність грунту) біля дороги на Бережани. За кілька років було збудовано мури до карнизів, але на тому роботи зупинилися через певні внутрішні непорозуміння.

У 2006 році єпископ Тернопільсько-Зборівської єпархії Кир Михаїл (Сабрига) призначає адміністратором о. Михайла Забанджалу, сотрудника із Козови. В короткому часі було завершено заливочні роботи по склепінню та мулярні по куполу. Під керівництвом молодого священика добре організована громада провела всі необхідні роботи по перекриттю та штукатурці храму і вже 27 жовтня 2007 року новопризначений єпископ Тернопільсько-Зборівський Кир Василій (Семенюк), у співслужінні 12 священиків, освятив новий храм на честь Христа Царя.

При парафії було створено хор, Марійську та Вівтарну дружини. Проведено ряд внутрішніх робіт та збудовано дзвіницю.

З квітня 2015 року адміністратором парафії призначено о. Віктора Гуменюка.