Церква Пресвятої Трійці (с. Йосипівка, Тернопільська область)

Не відомо, що сталося з попередньою церквою в селі (можливо, знищена у першій світовій війні). Церква з дерева, яка сьогодні розташована при головній дорозі села Йосипівка була куплена в селі Годів (сьогодні Зборівського р-ну.) в 1928 році. За іншою версією церкву також купили, але в 1910 році в селі Розгадів. А згідно таблиці, яка висить на стіні храму, він збудований в 1936 році.

Сьогодні будівлю використовують греко-католики. Вона утворює хрест у плані, має один верх, стіни шальовані вертикально фарбованими дошками. Дзвіниця, зрозуміло, кам'яна, стінового типу на три арки, які зайняті дзвонами.

17 квітня 2014 року церква горіла - полум'я знищило іконостас, пристіл, ікони, пошкодило верхню частину будівлі храму, але пожежникам вдалося врятувати церкву від цілковитого руйнування.