Церква Успіння Пресвятої Богородиці (с. Надрічне, Тернопільська область)

З ініціативи місцевих жителів та перших жертводавців: Марії Бакусевич, Ольги Жукевич, Богдана Стельмаха, Євгена Фаріона, Антона Барського, Марії Стельмах, Теодозія Чикенди, Семена Жукевича, Зеновія Подвірного, Ярослави Малявської, Клементини Чекинди, Степана Городецького у 1994 році утворено парафію.

26 травня 1997 року було закладено наріжний камінь під будівництво храму Успіння Пресвятої Богородиці.

Архітектором був М. Ковальчук, автори іконостасу — Володимир Гефко, його дружина Люба, майстри різьблення Іван Галушка, Анатолій Цюприк.

Основними жертводавцями с жителі села Надрічне. Найбільш вагомий внесок у розбудову та утримання храму сімей Ігоря Жукевича, Євгена Фаріона, Ярослава Вуєчка, Івана Цюприка, Марії Курочки, Стефана Хміля, Богдана Стельмаха, Даними Било, Мирона Смутка, Івана Галушки, Володимира Теслюка, Клементини Чикенди, Степана Івасенка, Степана Паславського, Ореста Курочки, Емілії Білоус та інші.

Храм в с. Надрічне у червні 2008 року освятив владика Василій Семенюк.

З 1994 року парафія належить до УГКЦ.

18 лютого 2013 року митрополит Василій Семенюк здійснив єпископську візитацію парафії.

При парафії діють: Марійська і Вівтарна дружини, братство Матері Божої Неустанної Помочі.