Церква св. вмч. Параскевії П’ятниці (с. Карів, Львівська область)

Українська Греко-Католицька церква св. Великомучениці Параскеви с. Карів була збудована 1887 року на місці старої дерев’яної.

У 1946-1991 роках, з наказу радянської влади богослужіння велись у православному обряді.

З 1991 року до листопада 1992 року греко-католики молились і відправляли Богослужіння біля храму, так як православний священик Кінас Мирослав зі своїми вірними не впускали їх до храму. Служили священики із Червоноградського монастиря та з інших місцевостей, з 1992 року – о. Василь Білецький з Діброви, з 26 листопада 1995 року – о. Тарас Лукачик з Діброви. З 29 червня 1997 р. на парафію в с. Карів прибув о. Богдан Гринда, який править по нинішній день.

З 1994 р. відновлено Йорданське Водохрестя на ставі. Щорічно вшановується пам’ять священика Віктора Матюка. Відбудовано каплиці в центрі і на околиці села, відновлено хрести.

29 серпня 1997 р. в Кареві побував образ Зарваницької Божої Матері, відбулись нічні чування, молебень. Відправу служили о. Білецький Василь і декан Белзький о. Михайло. 10 серпня 2008 р. біля храму встановлено новий Місійний хрест. На цій урочистості були присутні о. Василь Вороновський, студит, о. Михайло Коваль, ЧНІ.