Церква святого Миколая (с. Угринів, Львівська область)

Після трагічних для вірних подій 1946 року і під керівництвом місцевої влади, церкву закрили і перетворили на склад зерна 1962 року.

Релігійна громада УГКЦ зареєструвала себе 13 грудня 1991 року. Особливих конфліктів в часі переходу в УГКЦ не було, попри те, що були активні намагання (в тому числі і фальсифікація підписів) щоб утримати громаду в російському православ’ї.

У грудні 2000 р. відбулося святкування 100-річчя храму, відзначалися 50-та і 60-та річниці сумнозвісної операції “Вісла”, у часі якої з Угринова на терени Польщі насильно переселено 150 родин.

30 серпня 2008 р., – громада села була учасником транскордонної зустрічі “Кордон 803 Угринів-Долгочів”. Ведеться ремонт храму. Щорічно організовуються прощі до відпустових місць, поїздки з молоддю і дітьми в Карпати. Ведеться робота пропагування здоровго способу життя. Служить о. Р. Ткачик.