Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці (с. Варяж, Львівська область)

У сумні часи переслідування УГКЦ, в умовах підпілля в с. Теляж “непідписані” вірні священики служили Служби Божі в родинах (у будинках) селян.

3 1989 р., за активної участі парафіян почалися роботи з відновлення храму.

Офіційний вихід з підпілля, 1991р. пройшов без конфліктів. Обслуговував тоді парафію о. Ярослав Кащук.

28 листопада 1999 р. у селі була освячена фігура Божої Матері, приурочена святкуванню 2000-ліття Христового Різдва.

4 грудня 1999 р. парафіяни святкували 10-ліття відновлення діяльності храму, яке очолив Архієрей Михаїл Колтун, за участю отця (тепер Владики) Василія Івасюка, сестер монашого згромадження “Непорочного серця Марії”, духовенства деканату та великої кількості вірних. Нині на парафії служить о. Орест Рубель. Завершений капітальний ремонт церкви.