Церква Покрови Пресвятої Богородиці (с. Вільховець, Тернопільська область)

У 1701 році в центрі села була збудована дерев’яна церква Покрови Пресвяті Богородиці. У 1712 році церкву освятили. Це була греко-католицька церква Кам’янець-Подільського протопресвітеріату Львівсько-Галицько-Кам’янець-Подільської архиєпархії.

У 1936—1938 роках на місці старої збудували нову церкву. Іконостас та ікони передали до Львівського музею. Церкву побудували за кошти жителів парафії та меценатів із-за кордону. Архітектор — Асом Левінські. У 1946—1990 роках парафія і храм належали до РПЦ. У 1990 році парафія повернулася в лоно УГКЦ.

При парафії діють братства: «Матері Божої Неустанної Помочі» і «Апостольство молитви» та спільнота «Матері в молитві».

У селі є фігура Божої Матері та хрести парафіяльного значення. Майном парафії є проборство.

Парохи:

• о. Яків Чиборович,
  • о. Стефан Іскович (до березня 1946),
  • о. Микола Сус (1990—2013),
  • о. Михайло Полівчук (з 2013).